log3Всеукраїнське Громадське Об’єднання “Фумігаційна асоціація” покликане об’єднати висококваліфікованих фахівців у царині фумігації, захисту рослин, боротьби зі шкідниками, і допомогти їм успішно вести свою діяльність в Україні, захистити їхні інтереси та надавати їм підтримку в непростому діалозі з владою.

ВГО “Фумігаційна асоціація” – це професійне об’єднання фумігаторів, створене для розвитку та вдосконалення ринку послуг зі знезараження зерна та для захисту інтересів своїх членів.

Фумігаційна асоціація має прозорий та відкритий характер роботи, залучає всіх суб’єктів, які працюють у цій сфері, до співпраці та діалогу. У своїй роботі асоціація керується законодавством України, своїм статутом та інтересами своїх членів.

Фумігаційна асоціація працює у тісній співпраці з Українською аграрною конфедерацією, Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Радами підприємців при Кабінеті міністрів та Верховній Раді України, з ГО “Фортеця”, Європейською бізнес-асоціацією та іншими авторитетними і дієвими громадськими організаціями.

Наша асоціація прагне сприяти розвитку аграрного сектору на ринкових засадах зміцнити аграрний ринок, стимулювати покращення умов ведення бізнесу у сфері фумігації та боротьби зі шкідниками зерна, а головне – підтримувати й захищати своїх членів.

Разом ми досягнемо своєї мети!