ВГО “Фумігаційна асоціація” – це команда професіоналів на чолі з досвідченим керівником.

Президент асоціації – Тамара Підберезняк, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, фахівець із питань фумігації, захисту рослин від шкідників, активний громадський діяч.

 

 

Сертифікований аудитор системи НАССР, кандидат біологічних наук, завідуючий кафедрою Національного університету харчових технологій, академік – Соболєв Андрій Сергійович.

 

Доктор медичних наук, професор – Бєлобров Євген Петрович.

 

Заступник директора  компанії “Агріка  Україна”, член ради директорів ” Фумігаційноі асоціації” – Гавлінський Петро Пантелійович

 

Кандидат технічних наук, завідувач кафедри Національного університету харчових технологій, доцент – Куянов Володимир Вікторович

 

Експерт в областi  карантинної та загальної фумігації – Виноградов Петро Петрович

 

 

 

ТОВ “ПРО-ТЕК”Проведення транзитної фумігації сільськогосподарських вантажів, що експортуються в трюмах суден, і комплексне знезараження сільськогосподарських вантажів і приміщень різного ступеня складності.

 ТОВ “Фуміком Україна”

 

 

Повний комплекс послуг із знезараження вантажів на судах, контейнерах і в складських приміщеннях.

 

 

Знезараження зерна та зерносховищ, входить в групу компаній “Dilex Group” і має багаторічний позитивний досвід знезараження зерна в зерносховищах, суднах та інших транспортних засобах.

 

 

Проводить фумігацію зернових, зернобобових, технічних культур та іншої продукції в контейнерах та трюмах сухогрузів, дезінсекцію та дезінфекцію порожніх трюмів та встановлення систем рециркуляції в трюмах суден.

Baltic ControlКомпанія з сертифікації. верифікації та контролю