Baltic Control

Baltic Control®, Орхус, провідна світова компанія інспекції, верифікації, тестування та сертифікації.

Ми отримали міжнародне визнання і діють через мережу відділень та довірених представників у всіх географічних регіонах світу.

Компанія була створена в порту Орхус, Данія, в 1980 році з метою пропонувати послуги з проведення перевірок в сільськогосподарському секторі особливо поставок зерна і кормів на території колишнього Радянського Союзу і НДР, де у великих кількостях були відправлені зі скандинавських портів на фідерних судах над Балтійським морем – звідси і назва Baltic control.The компанія швидко поширився і на інші регіони та види діяльності з тим, що його в день; воістину глобальним і визнаною компанією.

Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам по-справжньому незалежною служби всюди, де це може знадобитися, з акцентом на швидку відповідь, увага до деталей і грамотного виконання доданої вартості потреб клієнтів і підтримка хороших і тривалі ділові відносини.

Baltic Control® є ISO 9001 і членом і представлений на раді Міжнародної федерації інспекційних компаній (МФІУ) і ми прийняли їх кодекс етики і кодексу відповідності всієї нашої глобальної мережі.