ТОВ “ПРО-ТЕК”

Зареєстровано в 2004 р., має ліцензії на проведення фумігації, дезінфекції, дезінсекції та дератизації на території України і є членом GAFTA категорії J − фумігаційний оператор. Основним напрямком діяльності нашої компанії є проведення транзитної фумігації сільськогосподарських вантажів, що експортуються в трюмах суден, і комплексне знезараження сільськогосподарських вантажів і приміщень різного ступеня складності.

Про-Тек

Завдяки команді досвідчених фахівців, що мають практичні навички з проведення фумігації, дезінфекції та дезінсекції широкого спектру продуктів і об’єктів, ТОВ “ПРО-ТЕК” протягом 2006 року вийшло на лідируючі позиції серед компаній, що надають ці послуги в Україні.

Сучасною проблемою транзитної фумігації є непрозорість для замовника її фінального етапу. Як правило проведення транзитної фумігації обмежується внесенням фуміганту в порту навантаження, а питання контролю результату фумігації в порту призначення в більшості випадків не конкретизується або просто замовчується.

Відмінною особливістю проведення транзитної фумігації компанією “ПРО-ТЕК” є практична можливість повного контролю процесу, в тому числі і на завершальному його етапі в порту вивантаження.

Наявність партнерів практично в кожному порту призначення зернових вантажів, що експортуються з України, дозволяє ТОВ “ПРО-ТЕК” ще на початковому етапі вибирати найбільш ефективний метод обробки враховуючи не тільки загальноприйняті правила, але й специфічні вимоги карантинних влад країн-імпортерів, що часто допомагає уникнути зайвих затримок при вивантаженні.

Компанія “ПРО-ТЕК” має унікальну можливість проведення повного комплексу робіт в порту вивантаження, таких як: вентилювання (дегазацію) вантажу перед вивантаженням, контроль ефективності транзитної фумігації, вилучення та утилізація залишків фумігаційних матеріалів, рішення проблем неякісної фумігації.

Сертифікат “ПРО-ТЕК” − гарантія якості та надійності фумігації, який завоював високу довіру наших клієнтів і карантинних властей більшості країн традиційного імпорту українського зерна.