І ще один робочий рік позаду.

Підводимо підсумки.

Відбулося чергове засідання Дирекції ВГО “Фумігаційна асоціація”

В актовій залі комплексу «Нивки Плаза» 16.12.2013 р. відбулося чергове засідання Дирекції ВГО «Фумігаційної асоціації», під час якого учасники обговорили поточні питання діяльності асоціації та її колективних членів, а також підвели підсумки роботи, що була проведена у 2013 році з виокремленням стратегічних напрямів подальшої роботи.

В рамках засідання піднімалися питання законодавчого регулювання галузі та існуючих нормативно правових прогалин, над якими необхідно продовжувати спільно напрацювання, що були здобуті разом із іншими громадськими професійними організаціями, та які діють в інтересах захисту населення та галузі зокрема (http://fumigacia.com.ua/fumigaciina-associacia-zvernylas-do-yryady-za-pidtrimkoy-zakonoproekty-3086).

В 2013 р. було ініційовано проведення першого в своїй історії Міжнародного Форуму, який зібрав ключових гравців ринку, міжнародних та вітчизняних експертів сфери фумігації та засобів захисту, науковців, представників відповідних міністерств та відомств (http://fumigacia.com.ua/agropest-2013-vidbyvsya).

Під час роботи Форуму АгроПест відбулася цікава та жвава професійна дискусія між учасниками, був вивчений зарубіжний досвід проведення знезараження та новітні технології, що при цьому використовуються, а за результатами заходу була прийнята резолюція. Оскільки захід (АгроПест – 2013) проявив себе як дієздатний та цікавий механізм, то учасниками засідання – членами асоціації була висунута пропозиція щодо щорічного проведення Міжнародного Форуму АгроПест, що було із задоволенням підтримано Дирекцією.

Таким чином, було прийнято рішення у вересні наступного року провести черговий АгроПест-2014, який об’єднав би ще більшу кількість учасників та гостів із далекого та ближнього зарубіжжя, ставши надійною професійною платформою для їх комунікації, а також механізмом продукування ефективної роботи галузі.

Крім того, з метою подальшого вивчення та обміну досвідом із зарубіжними партнерами учасниками засідання було ініційовано та схвалено рішення щодо участі делегації Фумігаційної Асоціації у роботі щорічної виставки EuroPest, яка проходитиме у 2014 р. у Кракові, Польща.

Отже, за результатами засідання Дирекції було:

– одноголосно підтримано рішення щодо схвальної та позитивної роботи Асоціації (із словами величезної подяки Президенту Асоціації – Т.В.Підберезняк),

– заслухані пропозиції учасників щодо подальших напрямів роботи Асоціації,

– підтримано рішення щодо необхідності скликання наступного засідання у лютому 2014 р. з метою проведення довиборів до дирекції та наглядової ради Асоціації (через певну ротацію колективних членів).

 P.S. надзвичайно приємна та затишна атмосфера засідання Дирекції (себто професіоналів сфери фумігації) перетворила його на чудову зустріч із старими та новими друзями. Дякуємо Всім!

________________________________________________________________________________________________

І багато випито!

Є що згадати!