Шановні колеги!

Дозвольте засвідчити Вам свою повагу та запросити до участі у дводенному Всеукраїнському тренінгфорумі “Нові регуляторні реалії роботи бізнесу”, який відбудеться 30 вересня – 1 жовтня у м.Києві.

Форум відбудеться за ініціативи ВГО “Фумігаційна асоціація” при підтримці Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Ради підприємців при КМУ та ВГО “Українська аграрна конфедерація”.

Мета заходу – пошук ефективних шляхів реалізації механізмів підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, що базуватимуться на дерегуляції підприємництва як шляху до подолання корупції, та створенні відповідних сприятливих умов для діалогу бізнесу, влади та суспільства.

Участь у заході візьмуть представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Міжнародної фінансової корпорації, юридичних компаній, ділових, експертних і громадських кіл, а також представники бізнесу.

 Дата та місце проведення Форуму

30 вересня – 1 жовтня 2014 року, м. Київ, конференц-зал Держпідприємництва України, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Детальну інформацію щодо участі у Форумі можна знайти у вкладених файлах.

Посилання для реєстрації учасників Форуму.

 ПОСИЛАННЯ

Увага!

Реєстрація триває до 26.09.2014 р. Кількість місць – обмежена.

Додаткова інформація за тел. 0973248991 (Анастасія), 0973066100 (Ольга).

 З повагою,

Оргкомітет Форуму